VBED15-D48-S5 DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for VBED15-D48-S5
PTP15-48-S5
15 W DC-DC Converter, 5 VDC, 3 A Output, 36 ~ 75 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601