VAWQ3-Q48-S3R3H DC-DC Converters
VAWQ3-Q48-S3R3H
VAWQ3-Q48-S3R3H
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
1.98 W DC-DC Converter, 3.3 VDC, 0.6 A Output, 18 ~ 72 VDC Input Range, Through Hole