PDS1-S5-S12-D DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PDS1-S5-S12-D
DRM1-5-S12-S
1 W DC-DC Converter, 12 VDC, 0.084 A Output, 4.5 ~ 5.5 VDC Input Range, Through Hole