DQD20-24-S5 DC-DC Converters
DQD20-24-S5
DQD20-24-S5
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
DQD20-24-S5 DC-DC Converters
20W DC-DC Converter, 5 VDC, 4 A, 9 ~ 36 VDC Input Range, Through Hole