SDI200-12-UC-P51 Desktop Adapters
SDI200-12-UC-P51
SDI200-12-UC-P51
SDI200-12-UC-P51
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
200 W Desktop AC-DC Power Supply With a 3 Prong (C14) AC Inlet and DIN Plug DC Connector, 12 VDC, 16 A Output, No Input Cable Included, Black