VHK100W-Q48-S48 DC-DC Converters
VHK100W-Q48-S48
VHK100W-Q48-S48
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
100 W DC-DC Converter, 48 VDC, 2.08 A Output, 18 ~ 75 VDC Input Range, Chassis Mount