PYB20-Q24-S5 DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PYB20-Q24-S5
PTP20-24-S5
20 W DC-DC Converter, 5 VDC, 4 A Output, 18 ~ 36 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601