PTP20-24-S5 DC-DC Converters
PTP20-24-S5
PTP20-24-S5
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
Medical Certification Medical
PTP20-24-S5 DC-DC Converters
20 W DC-DC Converter, 5 VDC, 4 A Output, 18 ~ 36 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601