PTP15-24-S15 DC-DC Converters
PTP15-24-S15
PTP15-24-S15
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
Medical Certification Medical
PTP15-24-S15 DC-DC Converters
15 W DC-DC Converter, 15 VDC, 1 A Output, 18 ~ 36 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601