PES1-S15-S15-M DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PES1-S15-S15-M
DEP1-15-S12-M
1 W DC-DC Converter, 12 VDC, 0.08 A Output, 13.5 ~ 16.5 VDC Input Range, Surface Mount
View Product
PCN1-S12-S15-M-TR
1 W DC-DC Converter, 15 VDC, 0.067 A Output, 10.8 ~ 13.2 VDC Input Range, Surface Mount