PSK-10B-S15 AC-DC Converters
PSK-10B-S15
PSK-10B-S15
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
PSK-10B-S15 AC-DC Converters
10.5 W AC-DC Power Supply, 15 VDC, 0.7 A Output, 85 ~ 264 VAC Input Range, Enclosed, Through Hole