VHS1-S12-S12-SIP DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for VHS1-S12-S12-SIP
PTM2-12-S12-S
2 W DC-DC Converter, 12 VDC, 0.167 A Output, 10.8 ~ 13.2 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601
View Product
DSM1-12-S12-S
1 W DC-DC Converter, 12 VDC, 0.084 A Output, 10.8 ~ 13.2 VDC Input Range, Through Hole