PYB10-Q48-S15-T DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PYB10-Q48-S15-T
PTP15-48-S15
15 W DC-DC Converter, 15 VDC, 1 A Output, 36 ~ 75 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601