PYB10-Q24-S12-U DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PYB10-Q24-S12-U
PTP15-24-S12
15 W DC-DC Converter, 12 VDC, 1.25 A Output, 18 ~ 36 VDC Input Range, Through Hole, Certified to IEC 60601