PQA50-D48-S12-T DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PQA50-D48-S12-T
VHK50W-Q48-S12
50 W DC-DC Converter, 12 VDC, 4.16 A Output, 18 ~ 75 VDC Input Range, Chassis Mount
View Product
DQD50-48-S12-T
50 W DC-DC Converter, 12 VDC, 4.167 A, 18 ~ 75 VDC Input Range, Chassis Mount