PEM2-S24-S15-S DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PEM2-S24-S15-S
DRM2-24-S15-S
2 W DC-DC Converter, 15 VDC, 0.134 A Output, 21.6 ~ 26.4 VDC Input Range, Through Hole