MBC450-1T30G AC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for MBC450-1T30G
LFMWLT450-1005
Medical AC-DC Power Supply | Power 450W | Output 30VDC, 15A | Input 90-264VAC | Fan Cooling | U-Chassis | Screw Terminal | RoHS Compliant