LFMWLT450-1005 AC-DC Converters
LFMWLT450-1005
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
Medical Certification Medical
Medical AC-DC Power Supply | Power 450W | Output 30VDC, 15A | Input 90-264VAC | Fan Cooling | U-Chassis | Screw Terminal | RoHS Compliant Made In India Image