VCD6-D24-D15 DC-DC Converters
VCD6-D24-D15
left chevron icon right chevron icon
VCD6-D24-D15 DC-DC Converters
6 W DC-DC Converter, 15 VDC / -15 VDC, 0.19 A / 0.19 A Output, 18 ~ 36 VDC Input Range, Through Hole