PDM1-S12-D12-S DC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PDM1-S12-D12-S
DRM1-12-D12-S
1 W DC-DC Converter, 12 VDC / -12 VDC, 0.042 A / -0.042 A Output, 10.8 ~ 13.2 VDC Input Range, Through Hole
View Product
PCN1-S12-D12-S
View Product
DRM1-5-D12-S
1 W DC-DC Converter, 12 VDC / -12 VDC, 0.042 A / -0.042 A Output, 4.5 ~ 5.5 VDC Input Range, Through Hole