VOF-85B-24 AC-DC Converters
VOF-85B-24
VOF-85B-24
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
VOF-85B-24 AC-DC Converters
85.2 W AC-DC Power Supply, 24 VDC, 3.55 A Output, 90 ~ 264 VAC Input Range, Open Frame, Chassis Mount