PSKM-10G-5 AC-DC Converters
PSKM-10G-5
PSKM-10G-5
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
New Product
Medical Certification Medical
PSKM-10G-5 AC-DC Converters
10W Medical AC-DC Power Supply, 5VDC, 90~264VAC, 2A, 1 output, Encapsulated, Through Hole