PSK-S6C-12-T AC-DC Converters
This product has been discontinued. If you have any questions or concerns, please
contact our sales team.
Stock Check
Recommended Replacements for PSK-S6C-12-T
PSK-6B-S12
6 W AC-DC Power Supply, 12 VDC, 0.5 A Output, 85 ~ 264 VAC Input Range, Enclosed, Through Hole