MULP275-1348 AC-DC Converters
MULP275-1348
3D model icon 3D View
left chevron icon right chevron icon
Active
Medical Certification Medical
MULP275-1348 AC-DC Converters
Medical AC-DC Power Supply | Power 275W | Output 48VDC, 5.2A | Input 80-264VAC | Fan Cooling | Open Frame | Molex Header | RoHS Compliant Made In India Image